dlaczego inco?

Co wyróżnia incocms?

Kilka faktów o systemie CMS.

Inco CMS to system który powstał w oparciu o dwa potężne frameworki: Codeigniter  i Inspinia. Projekty te są ciągle rozwijane, posiadają olbrzymie wsparcie społeczności na całym świecie, dzięki temu można rzec, że incocms ma globalny zasięg.
Dzięki wprowadzeniu tych rozwiązań masz pewność że kupując licencję inco nie wiążesz się w 100% z firmą która wdrożyła system, i nie masz potrzeby być skazanym na wykonawcę.

Może okazać się, że początkowy wybór wykonawcy strony www jest złym wyborem i wybierając  autorski cms jako zleceniodawca praktycznie ejsteśmy skazani na wykonawcę, chyba że zmienimy go a nowy wykonwaca będzie usilnie namawiał nas na wybór innego rozwiązania w postaci CMS.

Z inco tak nie jest! Inco implemetuje wzorzec MVC i każdy kolejny programista może się szybko wdrożyć. W incocms w prosty i szybki sposób możesz podpinać dowolny szablon, dzięki przygotowanym sniffetom czyli tzw wstawki z kodem w dowolny fragment strony można wpiąć oddolny moduł.

Wyciągając dane z wybranego modułu nie stoi nic na przeszkodzie aby na stronie głównej wyświetlały się inaczej jak na podstronach - to podstawa!!
Oni już używają inco!

Opinie klientów

Klienci którzy posiadają incocms mówią.

“Świetny, prosty i zarazem intuicyjny CMS. Fajne w nim jest to, że można szybko zmieniać treści nawet z telefonu komórkowego i wszystko działa płynnie. Dzięki swej prostocie i intuicyjności często można wymieniać szablony stron.”

— Ania B. - przedsiębiorca Kraków

“Zajmuję się remontami domów, chciałem stworzyć własną stronę www, szukałem wiele rozwiązań, incocms okazał się najlepszym dla mnie rozwiązaniem, po nauczeniu się działania okazał się bardzo prostym narzędziem.”

— Jan - budowlaniec Wrocław

“Posiadam dużą firmę prężnie działająca w branży spożywczej przez kilka lat często zmienialiśmy stronę budując ją za każdym razem od nowa na różnych systemach CMS - za każdym razem coś było niedopracowane, często się system zawieszał, wyskakiwały błędy, włamania itp.. Aż trafiłem na incocms z polecenia znajomego - i miło zostałem zaskoczony polecam”

— Mateusz - Rzeszów

“Prowadzimy firmę działająca w internecie, wybór incocms okazał się strzałem w dziesiątkę, system został dostosowany do naszych potrzeb, na pierwszy rzut oka zarządzanie treścią wydało się bardzo trudne, po przeprowadzonym szkoleniu, nasze wątpliwości zostały rozwiane. Jako firma działajaca w internecie przerabialiśmy różne rozwiązania, po raz pierwszy jesteśmy w 100% zadowoleni.”

— Ania i Tomasz Bydgoszcz